100 let škola

Menu

Přihlášení

Nabídka pracovní pozice

Speciálněpedagogické centrum hledá vhodného kandidáta
na pracovní pozici:

Speciální pedagog s aprobací logopedie, surdopedie.

Více informací poskytne vedoucí SPC:
PaedDr. Yveta Odstrčilíková, Ph.D.
tel.: 576 809 839
e-mail: odstrcilikova@val-mez.cz

Partneři školy

Meteostanice

Bakaláři

Administrace zpráv

Login:
Heslo:
 

Aktuality MŠ

Vyvěšeno na webu: 15.5.2012 | Autor: Irena Machalová

Vystoupení pro maminky

Maminko, kdybych si měla vybrat roční období, které mi Tě připomíná, bylo by to jaro. Dokážeš pohladit po duši stejně, jako sluneční paprsky. Děti

Vyvěšeno na webu: 27.4.2012 | Autor: Hana Lukášová

Galaxie

Děti prožily dobrodružné dopoledne plné zábavy, pohybu a nejrůznějších her v rodinném zábavném parku Galaxie-Zlín. Spousta atrakcí, široké úsměvy, propocená trika dětí byly zárukou spokojeného a sportovně prožitého dopoledne(více fotek na fotogalerii)

Vyvěšeno na webu: 20.4.2012 | Autor: Petra Krkošová

Rybníček

V rámci tématu – Kolem rybníků a řek, jsme se vydali na vycházku k rybníku u kasáren. Pozorovali jsme vodní živočichy, krmili kačenky a poslouchali jarní zpěv ptáčků. Dobrým průvodcem nám byly nástěnné tabule, které nás obohatily o další zajimavosti.

Vyvěšeno na webu: 13.4.2012 | Autor: Alena Kundrátová

Popletený den v MŠ

Tak jak to vypadá, když se někdo poplete a má popletený celý den? Tak jako v MŠ ve středu 10.dubna. Všechny děti a paní učitelky vyměnily tento normální den za den popletený. A jak to bylo? Už od rána se děti, rodiče i paní učitelky zdravili Dobrý večer. Volaly na sebe popletenými jmény, přišly v popleteném oblečení, hrály si na popletená zvířátka-kdy pes mňoukal a kočka štěkala, skládaly popletené obrázky a písmenka, stavěly popletený dům-kde z komína rostly tulipány a prasátko bydlelo na střeše, malovaly obrázky nohama a pusou a taky na vycházku jsme šli pozpátku. Nejvíce se však dětem líbilo, když si vyměnily s paní učitelkou role a před spaním děti vyprávěly pohádky a paní učitelky odpočívaly v peřinkách. V tento popletený den se děti pobavily, zasmály, ukázaly jakou mají bujnou fantazii, ale už jsme se všichni těšili, až přijde čtvrtek a bude zase v MŠ ten náš normální nepopletený den.

Vyvěšeno na webu: 4.4.2012 | Autor: Petra Krkošová

Morena

Po dlouhé zimě jsme mohli opět přivítat jaro. Paní učitelka Alena se třídou Žabiček vyrobili netradiční Morenu, která byla z chleba a rohlíků. Takže si mohli pochutnat rybičky i kačenky. Snad už se tedy počasí umoudří a budeme se moci těšit ze sluníčka.

Vyvěšeno na webu: 6.3.2012 | Autor: Irena Machalová

Den otevřených dveří

Tak už tu budeme mít další zápis do mateřské školy. Ale než se rodiče se svými dětmi dostaví k zápisu, umožnili jsme jim na Den otevřených dveří navštívit naši MŠ. Děti s maminkami nakoukli do všech tříd, logopedických pracoven a pozdravili se se všemi dětmi. Co nás všechny překvapilo a zároveň jsme se i srdečně zasmáli? Všechny děti chtěly vidět malé záchodky i umyvadélka. Na rozloučenou si každý vybral omalovánku a dostal něco sladkého. Takže nashledanou za 14dní!

Vyvěšeno na webu: 28.2.2012 | Autor: Petra Krkošová

Karneval

Dnes je svátek velký bál, děti mají karneval. Básničkou děti zahájily karneval a začalo plno zajímavých souteží, tanečků a přehlídka krásných masek. Také rodiče se zapojili do soutěží, aby dětem předvedli bojového ducha a hned bylo veseleji. Všichni se dobře bavili a to bylo naším cílem. K tomu přispělo i výborné občerstvení, které zajistila maminka Radečka Zahradníka, moc jí děkujeme. Všichni se těšíme na další rok.(více fotek najdete vlevo ve FOTOGALERII)

Vyvěšeno na webu: 20.1.2012 | Autor: Romana Lišková

Hurá na lyže!

Hurá máme sníh, jedeme na lyže!!! Náhradní termín lyžařského výcviku byl zvolen ideálně. Sněhové podmínky byly fantastické a děti se už nemohly dočkat. Nabyté znalosti zdokonalily a přibyly k nim i nové. Poslední den všechny děti jezdily na malé pomě a brázdily kopec Sachovy Studánky. Jejich velké snažení a umění bylo odměněno památeční medailí a sladkostí. Premiéry lyžařského kurzu se zúčastnilo celkem 14 dětí z MŠ pod vedením paní učitelky Liškové a Krkošové. Velké díky patří i našim výborným řidičům, panu Mgr. Zdeňkovi Petrošovi a Petru Růžičkovi, kteří nás vždy bezpečně odvezli a přivezli zpět ke škole. Také nám pomáhali na svahu. Moc děkujeme a těšíme se příště na další spolupráci (více fotek najdete vlevo ve FOTOGALERII)

Vyvěšeno na webu: 11.1.2012 | Autor: Romana Lišková

Lyžování se školkou

3.1.2012 hned po ránu vyjely děti na Sachovu Studánku na třídenní lyžařský kurz. První den se děti seznámily s lyžemi na nohou a kopcem. Počasí nám přálo. Sněhu sice moc nebylo, ale i přesto jsme lyžovali. Druhý den nám počasí nepřálo vůbec.V útulné lyžařské chatě u krbu, v teple a v suchu jsme čekali, až přestane pršet. Majitelé chaty pán a paní Tovaryšovi nám vyšli nadmíru vstříc. Pustili dětem pohádku, dali papíry na kreslení a skládání papírových skládaček, kterých se ujal pan vychovatel Petr Růžička. Děti si hrály se stavebnicemi a auty. Bohužel se počasí neumoudřilo a tak jsme po obědě kurz ukončili. Těšíme se na 16.1.-17.1., kdy se budeme opět s dětmi na svahu zdokonalovat v lyžování.

Vyvěšeno na webu: 21.12.2011 | Autor: Kája Horáková

Pečení vánočního cukroví

S mamkou máme plno práce a ta chutná ach tak sladce. Mamka spěchá – honem, honem, cukroví už voní domem. Také naše školní kuchyňka zavoněla cukrovím. To, když děti ze surdopedické třídy společně se svými učitelkami pekly linecké srdíčka a zvonečky. Na závěr dostaly domácí úkol: Zeptat se doma a zapamatovat si, co nejvíce názvů vánočního cukroví. Kdo si pak vzpomene na víc? Už se všichni těšíme na vánoce.

1 - 10 11 - 20 21 - 30 31 - 40 41 - 50 51 - 60 61 - 70 71 - 80 81 - 90 91 - 100 101 - 110 111 - 120 121 - 130 131 - 140 141 - 150 151 - 160

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí doporučuje spřátelené weby: