Administrace zpráv

Login:
Heslo:

Školní TELEVIZE

1 - 10 11 - 20 21 - 30 31 - 40 41 - 50 51 - 60 61 - 70 71 - 80 81 - 90 91 - 100 101 - 110 111 - 120

Soutěž mladých čtenářů - Vypravuj!

Vyvěšeno na webu: 3.4.2017 | Aneta Kunetková, Stela Skýpalová

Dne 27. března se v pražském divadle Minor uskutečnilo finálové klání 1. ročníku celorepublikové literární soutěže „Vypravuj!“, za podpory MŠMT, pořádané Klubem mladých čtenářů Albatros a Knižním klubem Fragment. Tématem soutěže bylo natočení tříminutového videa – zajímavě vyprávět o své oblíbené knize. Naši školu reprezentovaly Anetka Kunetková a Stela Skýpalová s vyprávěním o knize Malý princ. Zde si můžete prohlédnout jejich soutěžní video.

Projekt skrytá kamera - ptáci

Vyvěšeno na webu: 8.3.2017 | Vlastimil Palouš

Studenti v rámci Filmového a multimediálního kroužku vyzkoušeli netradiční použití outdoorové kamery, přičemž se jim povedlo zachytit úžasné záběry různých druhů ptáků v zimě. Výsledek jejich snažení můžete posoudit sami v následujícím vi­deu.

Pasohlávky

Studenti naší střední školy se zúčastnili 5. ročníku soutěže AqualandCup v aquaparku Pasohlávky u Brna. Byla to jejich první účast na soutěži a povedlo se jim skončit na krásném 6. místě. Můžete se podívat, jak se jim tam líbilo.

Nácvik tanečních

Malý náhled do tanečních, které se na naší škole pořádají vždy před každoročním Plesem absolventů, Vám přináší náš student Jirka Střižík, který svou kamerou zachytil tvrdou práci studentů i vtipné momenty při nácviku.

Pozvánka na ples

Podívejte se na pozvánku každoročního Plesu absolventů, který pořádají studenti naší školy. Tímto jste samozřejmě všichni srdečně zváni a těšíme se na Vás na letošním plese.

Lyžařský kurz SŠ - 2. den

I letošní rok byli naši studenti střední školy na lyžařském kurzu na Sachově studánce. Jak si to užili, můžete posoudit sami z poutavé videoreportáže 1. a 2. dnu lyžařského kurzu.

Lyžařský kurz SŠ - 1. den

Počítačová soutěž

Vyvěšeno na webu: 18.1.2017 | Vladimír Kurtin

Již 10. rokem pořádá naše škola počítačovou soutěž „Počítač je můj kamarád“. Žáci pracují s textem, malují obrázky dle zadání a na závěr hrají logickou hru. Do soutěžního klání se letos přihlásilo devět škol z ČR a dvě školy ze Slovenska. Naši žáci obsadili nádherné 2. místo, hned za školou z Bratislavy. Třetí místo v pořadí obsadila Ostrava. Všem soutěžícím blahopřejeme ke skvělým výsledkům. ČT2 odvysílala tuto reportáž.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017

Vyvěšeno na webu: 27.12.2016 | Aneta Kunetková, Stela Skýpalová, Dominik Holiš, Daniel Kotas, Adam Kunetka

Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017.

Celostátní dopravní soutěž

Vyvěšeno na webu: 23.11.2016 | Aneta Kunetková, Dominik Holiš

Celostátní dopravní soutěž neslyšících žáků České republiky se konala 6. – 7. října. Letos navíc přijely dvě školy ze Slovenska. Celkem soutěžilo 14 družstev v kategorii mladší žáci, i 14 družstev v kategorii starší žáci. Naše škola získala 1. místo v mladších a 2. místo ve starších žácích. Z této velmi povedené akce jsme si pro vás připravili krátkou reportáž.

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí doporučuje spřátelené weby: